za Vesti

Akademija Aleksandrija kao zvanični centar Global Input-a za CELI ispit italijanskog jezika organizuje polaganje za sve nivoe (od A1 do C1) italijanskog 21. novembra 2016. u prostorijama škole. Prijava za ispit je do 10. oktobra. Pripremnu nastavu u prostorijama škole je moguće pohađati u vidu grupnih ili individualnih časova tokom novembra.
Pravo na polaganje za sertifikat imaju svi koji su učili italijanski jezik u državnim i privatnim školama i poznaju ga minimum na A1 nivou.

Cenovnik za polaganje za CELI ispit

Šta je uključeno u cenu:

Iznos

Standardni fee + ispitivač + dodatni fee+ PDV:

165€

Minimum polaznika za ovu cenu je 5. Ukoliko se ne prijavi taj broj kandidata cena se menja i iznosi:

Standardni fee + ispitivač + dodatni fee+ PDV:

185€

Uplatu od 165€ u dinarskoj protiv vrednosti je potrebno izvršiti najkasnije do 10. oktobra, gde će najkasnije do 11. oktobra svi dobiti obaveštenje da li je potrebno uplatiti dodatni deo u zavisnosti od broja kandidata.

Prijava kandidata putem forme na sajtu, koja se nalazi na dnu strane sa informacijama o nivoima za CELI ispit.

Global input, kao zvanični predstavnik Univerziteta u Peruđi i Akademija Aleksandrija, centar za edukaciju i prevođenje neguju tradiciju izučavanja italijanskog jezika i zvanično od ove godine u zajedničkoj saradnji promovišu i podržavaju međunarodni sertifikat CELI.

Dođite da se družimo i razmenimo nova iskustva!