U moru sličnih naslova koji pozivaju na akciju, rešismo i mi da upotrebimo jedan takav. U planu su nam letnji kursevi nekih od najpopularnijih jezika, pa smo u potrazi za idealnim polaznikom ovih kurseva. Ukoliko se prepoznate u nekoj od stavki koje slede, znači da ste vi taj ili ta.

Karakteristike idealnog polaznika letnjeg kursa Akademije Aleksandrija:

• Ide na bazen non-stop, ali želi da malo odmori od sunčanja i hlorisane vode i skokne na neki čas
  • Ide na more, ali to mu ne smeta da čita nemački dok putuje autobusom i uradi domaći za čas nakon letovanja
  • Želi da osim fakulteta i škole uradi još nešto u životu, pored toga što će leto da provede sedeći na keju i pijući pivo
  • Ima viziju sebe u budućnosti gde se uklapaju engleski, nemački ili norveški jezik (u prevodu, želi da zbriše smiley)
  • Ima dobru volju da nas istrpi tokom trajanja kursa ( samo 2 meseca, izdržaćete).

Ako se prepoznajete u nekoj od ovih karakteristika našeg idealnog polaznika, ovo je pravo mesto za vas. Iako se ne prepoznajete, svakako je pravo mesto za vas, jer možda zaključite da ste nenormalno talentovani za jezike preko leta, osim što se No 1 u lenčarenju, sunčanju i ispijanju piva.

P.S. Možemo da organizujemo imitaciju bazena kako bi se naši polaznici osećali kao da nisu otišli sa istog.
Sarkazam u tekstu je dobronameran, nemojte nas shvatiti pogrešno 🙂 Prijave za kurseve: link